Online broneerimissüsteem WebleX

Me hindame teie aega! Liituge meiega täiesti tasuta kohe nüüd

Meist

Me pakume võimalust töötada online-broneerimise platvormil täiesti tasuta olenemata töötajate kogusest. Kõigest 20€ eest kuus saab WebleX-is soetada terve veebilehe koos online-broneerimise platvormiga. Kui olete sellise äri omanik, kus tuleb tunnist tundi ja päevast päeva suhelda inimestega, järgides seejuures kvaliteetse klienditeeninduse kõiki peensusi, siis on meie online-broneerimise platvorm Teile!
   Kas teadsite, et 52% kõikidest online-broneeringutest tehakse tööst vabal ajal? WebleX pakub teie klientidele võimalust teha broneeringuid 24 tundi ööpäevas ilma teie osaluseta. Saate tutvuda kõikide broneeringutega just sel hetkel, kui Teile sobib.
   Konkurentsivõime säilitamiseks soetavad paljud firmad keerulisi arvestusprogramme ja kalleid süsteeme, sealhulgas ka online-broneerimise platvorme. WebleX-i ei jäta ükskõikseks see, kui palju kulutavad kliendid selliste süsteemide ülalpidamiseks raha, ning seepärast püüab ta neid lihtsustada ja odavamaks teha.

Online-broneerimissüsteem WebleX tähendab kiirust. Paar klõpsu ja kliendil ongi aeg teie juurde broneeritud. See on kiirem kui hommikukohvi valmistamine. Ligipääs kõikidelt tänapäeva seadmetelt. Teie klient saab broneerida aja telefoni, arvuti, tahvelarvuti ja kõikide teiste tänapäeva seadmete kaudu.
   WebleX on kiire, turvaline, mugav ja mis kõige tähtsam - kättesaadav online-broneerimise teenus. Oleme ilusalongide, spaakeskuste, meeste juuksurisalongide töö kõiki peensusi arvesse võtnud, et optimeerida tööprotsessi ühelt poolt ja teenuse kättesaadavust teiselt poolt.
   Platvormile WebleX kehtib eluaegne garantii, tasuta tehniline teenindus, personaalandmete kaitse ja funktsioonide mitmekesisus.Tänapäevased tehnoloogiad on edu võti nii praegu kui tulevikus - WebleX.

Tööst vabal ajal
Toimetame Teieni 52% broneeringutest teostatud töövälisel ajal
Kiirus ja mugavus
Halduskeskkond ja broneerimine on mugav, lihtne ja kasutajasõbralik
Kodulehed
Pakume ka kodulehtede arendamise võimalust
Mobiilisõbralikus
Kasutamise võimalus telefoni, arvuti või tahvelarvuti kaudu
Garantii
Meil kehtib eluaegne garantii ja tasuta tehniline teenindus
Andmed on kaitstud
Me hoolitseme Teie andmete eest ega edasta need kolmandale isikule
Kliendihaldus ja kliendi ajalugu
Kõik salongi kliendibaasi nimekirjad Teie enda peopesas.
Uudiskirja saatmise võimalus
Saatke oma klientidele uudiseid allahindluste ja kuumade pakkumiste kohta
Sünnipäeva pakkumised
Saate alati teha unikaalne pakkumine oma kliendi sünnipäevaks
Broneeringute E-mail teavitused
Broneeringu teavitus ja meeldetuletus kliendile 1 päev/tund enne teenust
Kodulehe domeen
Teie kodulehel on eraldi, otsingu süsteemis leitav domeen .weblex.ee lõpuga
Tagasiside ja tähtede hindamissüsteem
Teie kliendid saavad hinnata ja kommenteerida osutatud teenuseid
Hinnad
E-broneering
Tasuta
Online broneerimineAdministraatori juhtimispaneelBroneeringute haldus kalendri lehelRaamatupidamislikud aruandedTähtede hindamissüsteemAndmete varundamineMobiilne versioon
Kodulehekülg
€ 20 /kuus
E-broneeringu pakettKaasaegne kodulehe valmisdisain HalduskeskkondKontaktivormSisseehitatud online broneeringMobiilne versioonKodulehe näide siin
Võta meiega ühendust
Kui tekib küsimusi või probleeme, pöörduge julgelt meie poole. Meeleldi vastame ja aitame Teid ühe tööpäeva jooksul. Lisaks liituge meiega Facebookis.
+358 40 127 2457 (est, fin, ru)